İnstagram Mavi Tik Hilesi

İnstagram Mavi Tik Hilesi
İnstagram Mavi Tik Hilesi

Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan İnstagram kullanıcılarına sunduğu farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Her geçen gün kendini yenileyerek ara yüzünde yaptığı gelişmelerle kullanıcılarını heyecanlandırmaktadır. Özellikle 2012 yılında sunduğu ‘Instagram Account Verification Badge’ bizim dilimiz de ise mavi tik olarak bilinen özellik kullanıcılar tarafından en çok merak edilen özelliklerinden biridir. Mavi tike sahip olmak isteyen kullanıcıların yaptığı en çok aramalardan biri olan İnstagram mavi tik hilesi hakkında merak edilenlere cevap vermeye çalışacağız.

Mavi tik sahibi olan hesaplar onaylanmış hesaplardır. Dünyanın her yerinde ünlü ve tanınmış kişiler hesaplarını açılan diğer sahte hesaplardan ayırmak için mavi tik kullanırlar. Hesaplarına girildiği zaman kullanıcı adlarının yanında yer alan mavi tik işareti hesabın onaylı olduğunu gösterir. İlk çıktığı zamanlarda İnstagram mavi tik için çok kısıtlı bir kesime izin veriyordu şu an ise isteyen herkes onaylı hesap için İnstagram’a başvurabiliyor. Onaylı hesap için uygun kriterlere sahipseniz İnstagram hesabınız üzerinden gerekli adımları izleyerek mavi tik sahibi olabilirsiniz. Gerekli kriterlere sahip olamayanlar için ise İnstagram mavi tik hilesi ile hesap onaylama işlemi için araştırma yapmaktadırlar.

İnstagram’da Mavi Tik Nedir

Kullanıcı adının yanında yer alan mavi tik için İnstagram kullanıcıları oldukça heveslidirler. Mavi tik sayesinde hesaplarının onaylı olduğunu göstererek daha fazla takipçiye sahip olma ve beğenileri sayılarını arttırmak gibi amaçlar güdülmektedir. İnstagram’ın hesapları onaylamak için sunduğu şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir. Yüksek takipçi, bağlantılı diğer sosyal medya platformları, Google aramaların da adınız yazıldığın da bilindir bir sitede adına yazılı bir makale bulunması gerekmektedir. Tüm bu şartlara sahipseniz hesabınızı onaylatarak mavi tik sahibi olabilirsiniz. Bu şartları sağlamıyorsanız İnstagram mavi tik hilesi için kesin çözüm sunan yöntemler bulunmamaktadır.

Bazı sitelerde karşınıza çıkan farklı yöntemlerle İnstagram mavi tik hilesi için yüksek meblağda ücretleriyle onaylı hesaba sahip olabileceğinizi belirtirler. Bunun için doğru yöntemleri arayarak iyi araştırma yapmalı ve bu tür sitelerin tuzaklarına düşmemelisiniz.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır

Yukarıda belirtilen koşulları sağlayamayacağınızı düşünüyor ama yine de İnstagram mavi tik hilesi araştırıyorsanız kesin olamamakla beraber bilinen bir çözüm bulunmaktadır. Bu çözüm yolu her zaman net bir sonuç verememekle birlikte izlemeniz gereken adımlar detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

İnstagram Mavi Tik Hilesi

İnstagram mavi tik hilesi için öncelikle hesabınıza bilgisayar üzerinden giriş yapmalısınız. Ardından arama yerine gelerek herhangi onaylı hesap sahibi bir ünlünün adını yazmalısınız. Karşınıza çıkan profilde farenizin sağ tuşuna basarak seçeneklerden incele yazana tıklayınız. Bu işlemden sonra karşınıza kodlar çıkacak. Bu kodlardan içeriğin de tittle ‘Doğrulanmış’ yazan kısma gelip tekrar sağ tıklayarak ‘Edit as HTML’ seçeneğine tıklayın. Tekrar karşınıza çıkan kodların hepsini seçerek kopyalayınız. Ardından kendi profilinizi açarak farenin sağ tuşuna basarak incele seçeneğine tıklayınız. Karşınıza çıkan kodlardan tittle yazan yere gelip farenin sağ tuşuna basarak ‘Edit as HTML’ seçeneğine tıklayınız. Karşınıza çıkacak olan kodların en sonuna kopyaladığınız kodları yapıştırarak bölümü kapatın.

Bu yapılan işlemlerden sonra İnstagram mavi tik hilesi ile hesabınız onaylanmış gözükecektir. Ancak bu durum her zaman kesin bir sonuç vermez. İşlem sonrasında onaylanmış görülen hesabınız sayfayı yenilediğiniz zaman ya da bir kaç gün içerisin de kaybolabilir.

İnstagram mavi tik hilesi kesin sonuç verecek bir yöntem bulunmamaktadır. Uygulanılacak olan yöntemler anlık olarak onaylanmış hesaba sahip olmanızı sağlar. Belirlenen kullanıcı şartlarına sahipseniz kendi profilinize girerek yapacağınız işlemlerle zahmetsiz bir şekil de mavi tikli hesaba sahip olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*